משלוחים חינם בהזמנה של 900 ש"ח ומעלה

משלוחים חינם בהזמנה של 900 ש"ח ומעלה

משלוחים חינם בהזמנה של 900 ש"ח ומעלה

מי אנחנו

השתדלנו לקצר..

שלום לכם, אנחנו גריפ וטיפ,

ורצינו לשתף אותכם בכמה מילים בחזון שיש לנו בחברה בכל מה שקשור לתרבות הקעקועים בארץ.
במשך תקופה ארוכה ששמנו לב למצוקה רצינית בארצנו בכל מה שנוגע לאספקה של מוצרי קעקועים אבל הידיים שלנו היו קשורות עקב איסורים שחלים ממשרד הבריאות על המכס שלנו בכל מה שקשור לציוד לקעקועים.
אנחנו עוסקים בתחום הייבוא כבר תקופה לא מבוטלת ומסרנו בהצלחה מוצרי קעקועים למספר חברות גדולות בארצות הברית בתור שירות, עד שבסופו של דבר החלטנו להרים את הכפפה ולהפוך להיות סוחרים בעצמנו במדינת ישראל שהיא כמובן הבית שלנו.
אז התחלנו לברר על כל האיסורים החלים על הכנסת מוצרים למדינת ישראל ואיך אנחנו פותרים את הסבך הזה בעצם, ולאט לאט עם הזמן עוד בעיה ועוד בעיה נפתרה עד שבסופו של דבר נשארו כמה בעיות בסדר גודל מינורי לחלוטין.
אנחנו יודעים מה אתם חושבים שרובכם מזמינים מאתרי אינטרנט שונים ולא נתקלתם בבעיה אז בואו אני אסביר לכם:
איסורים שחלים עליכם בתור בעלי עסק עצמאי קטן יחסית הם לא האיסורים החלים עלינו בתור חברת ייבוא בין לאומית, הרי זה לא אותו דבר להזמין בקבוק צבע וכמה קופסאות מחטים מול להזמין מכולה של ציוד. אז האיסורים היו חמורים מאוד אבל במיוחד משום שהמדינה שלנו לא רצתה להתעסק או להכיר בכלל בקיום הבעיה הזאת, ובגלל זה לא הייתה עד היום שום חברה מסודרת שעשתה את מה שאנחנו עושים. ואתם המקעקעים או בעלי המכונים הייתם צריכים להסתפק במה שיש לאתרים מחו"ל להציע לכם או לא תמיד לקבל את הסחורה בזמן.
בשביל זה בדיוק הקמנו את GRIP&TIP – כי אנחנו מאמינים שמגיע לנו, לכם וללקוחות שלכם את הציוד המושלם לאמן כדי שתוכלו להגיע לתוצאה שתהיה מושלמת ולא מתפשרת מבחינתכם.
בהתחלה חשבנו לסחור רק במחטים ובדיו ולהציע מגוון רחב יותר ממה שקיים היום בשוק הישראלי כדי שבאמת תוכלו להגיע לתוצאה הרצויה במאה אחוז מהפעמים. אבל, כמו כל דבר בחיים, דבר גרר דבר ובסופו של דבר הגיע החלטה לתת לכם סל מוצרים שלם שכולל את כל המוצרים שאתם רגילים לעבוד איתם ולהוסיף לכם עוד הרבה חברות חדשות שלא לכולכם יצא להכיר והם ברמה לא פחות טובה מהמוכרות לנו. בנוסף החלטנו לכלול בסל המוצרים שלנו את כל המוצרים הנלווים שצריך אמן קעקועים כדי לעבוד בכיף; לא חסכנו באיכות ובמגוון כדי שאתם לא תצטרכו להתפשר על הציוד איתו אתם עובדים. אנחנו מאמינים שאמן נמדד לפי איכות העבודה שלו ואיכות העבודה שלו מלבד לכשרון אישי כמובן נמדדת מהמוצרים שאיתם הוא עובד; מהמחט הנכונה לפעולה הנכונה, הגוון הנכון של הדיו, המכונה הנכונה ואפילו הספק כוח הטוב ביותר שיש בשוק.
אנחנו גם יותר ממודעים שלא כל המקעקעים אוהבים את המחט הכי יקרה או את הספק כוח הכי טוב, יש כאלה שיעדיפו לעבוד עם משהו אחר בכלל שיותר מתאים לדרישות שלהם ולא משנה מה המחיר שלו. ובדיוק בגלל זה הרכבנו לכם סל מוצרים רחב מאוד בעל מספר דרגות לכל סוגי המחטים או הקרטריג'ים וכמה חברות במקביל גם של דיו, מחטים, ספקי כוח, ומגוון של מכונות קעקועים.

אז עכשיו אחרי המון עבודה אנחנו מזמינים אותכם להיכנס לקטלוג שלנו להתבונן,
בתקווה גדולה שתמצאו שם את כל מה שאתם מחפשים.


בברכה,
גריפ וטיפ.

דילוג לתוכן